НОВИНИ

Євросоюз офіційно прокоментував рішення суду щодо Приватбанку

У ЄС заявили, що продовжують підтримувати зусилля НБУ щодо реформування фінансового сектору України

Європейський союз офіційно долучився до міжнародних партнерів  щодо підтримки України у справі Приватбанку. Про це йдеться у заяві ЄС, опублікованій Представництвом Європейського союзу в Україні у Facebook.

 

Зазначається, що у 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Національного банку України націоналізувати Приватбанк на вимогу колишніх власників як єдиного ефективного методу захисту вкладників банку і стабільності фінансової системи.  

 

"Важливо, щоб влада продовжувала свої зусилля для стягнення збитків від колишніх власників та пов'язаних сторін збанкрутілих банків", - йдеться у повідомленні.

 

Так, міжнародні партнери заявляють, що продовжують підтримувати зусилля НБУ щодо реформування фінансового сектору України та будуть уважно стежити за розвитком подій у цій сфері.

 

 

Наголошується, що судовий розгляд у справі повинен у повній мірі використовувати висновки приватного агентства Kroll, яке на замовлення НБУ проводило аудит десятирічної роботи Приватбанку.

 

Нагадаємо,у четвер, 18 квітня, Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Ігоря Коломойського ухвалив рішення, яким встановив процедуру виведення «Приватбанку» з ринку за участю держави такою, що порушує норми чинного законодавства.

 

Згодом президент Петро Порошенко заявив, що рішення суду про незаконність націоналізації Приватбанку загрожує Україні багатомільярдними збитками і дефолтом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.