НОВИНИ

Орбан пропонував Польщі поділити території України – польський політик

Славомір Нітрас заявив, що Орбан мріє про перегляд кордонів у Європі як Владімір Путін.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час кризи в Україні пропонував Польщі захопити українські землі і поділитися ними. Про це заявив член опозиційної партії "Громадянська платформа" Славомір Нітрас, передає портал Onet.pl.

 

За його словами, Угорщина є "небезпечною країною", адже угорці мріють про зміну повоєнного порядку.

 

"Орбан мріє про таку зміну, я це знаю. Віктор Орбан переконував нас, щоб під час української кризи зайняти землю і поділитися нею. Він мріє про перегляд кордонів у Європі як Владімір Путін. Угорщина – це країна з великим комплексом", – зауважив він.

 

"Ми не хочемо, щоб нам дестабілізували Європу. Я знаю Віктора Орбана. Він людина освічена, знає мови, вміє поводитися серед міжнародних еліт. Орбан – спритний політик", - наголосив Нітрас.

 

На думку політика, "Орбан "дуже небезпечний і дуже розумний".

 

Посилаючись на ситуацію в Польщі, Нітрас попередив про перемогу на виборах партії "Право і справедливість". На його думку, це означатиме, що Польща буде спрямована на шлях Угорщини.

 

"Якщо ПіС виграє, то в Польщі це буде саме так, як у Угорщині. Фонди з субсидіями за межами країни будуть включені в чорний список. (....) Ми намагаємося захистити ЄС від комуністів, расистів, усіх видів радикалів", - відзначив він.

 

Раніше президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер звинуватив Орбанa у створенні фейкових новин.  "Коли Орбан каже що я відповідальний і винний у Brexit – це фейк ньюз. Коли він каже, що мігранти відповідальні за Brexit – це теж фейк ньюз...Не треба покладати всю відповідальність на інших, варто спершу подивитися у своєму колі, хто з нас є фейкотворцем", - наголосив очільник Єврокомісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.