НОВИНИ

Дохід Кернеса – 140 тисяч. В гаражі у нього Porsche і Mercedes S550

Харківський міський голова Геннадій Кернес оприлюднив декларацію про свої доходи. Він зробив це одним з перших серед мерів міст України.

Документ про доходи керівника півторамільйонного міста у вільному доступі розміщено на офіційному сайті Харківської міськради.

Згідно з декларацією, загальна сума сукупного доходу Кернеса в 2010 році склала 140 974,87 грн, у тому числі зарплата – 118 522,81 грн.

Торік меру Харкова була надана матеріальна допомога в сумі 22 452,06 грн. На рахунках у банках та інших фінансово-кредитних установах у нього значиться сума 114 420,45 грн.

Кернес має статус державного службовця 2-го рангу, проживає в приватному будинку, і не володіє земельними ділянками.

У власності мера Харкова знаходяться два легкових автомобілі: Porsche 911 Carrera і Mercedes Benz S550.

Нагадаємо, менш ніж півроку тому в Харкові розгорівся скандал із лавками на новій станції харківського метро - "Олексіївській". Як стало відомо ЗМІ, на цій станції були встановлені 10 лавочок, вартість яких становить1,5 мільйона гривень. При цьому вони були закуплені за процедурою "закупівлі в одного учасника" (тобто без торгів) у харківського ПП "Р-1".

Тоді віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков заявив: «Геннадій Адольфович і Михайло Маркович (Добкін – харківський губернатор – Ред.) - люди не бідні. Якщо вони покажуть свою любов до Харкова ... Чому вони не подарували Харківському метрополітену? Скинулися б на двох і 630 тисяч гривень могли б сплатити самі. І написали б - лавочки подаровані Кернесом і Добкіним».

Відзначимо, що у листопаді минулого року тодішня заступник голови Адміністрації Президента з інформаційної політики, а нині радник президента Ганна Герман розповіла про діамантові годинники, які їй подарували однопартійці Михайло Добкін і Борис Колесніков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.