НОВИНИ

Другий тур виборів не буде зірваний - Порошенко

У разі відсутності кворуму членам окружних виборчих комісій надано право самостійно формувати необхідну кількість членів ДВК.

Президент України Петро Порошенко заявив, що другий тур виборів не буде зірваний через недостатнє укомплектування дільничних виборчих комісій (ДВК), повідомляє прес-служба глави держави.

 

"У першому турі вибори були визнані зразковими. Ніколи ще Україна не проводила таких відкритих і прозорих виборів. Підкреслюю, що саме такими будуть і вибори в другому турі", - заявив П.Порошенко в програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

 

За словами президента, в разі відсутності кворуму членам окружних виборчих комісій надано право самостійно формувати необхідну кількість членів дільничних виборчих комісій (ДВК).

 

Також Порошенко також додав, що через гарячу лінію набирають волонтерів для роботи членами комісій і спостерігачами.

 

"Зараз через гарячу лінію набирають волонтерів для роботи членами комісій і спостерігачами. Ніхто ні в одній області не зможе зупинити або зашкодити виборчому процесу", - резюмував глава держави.

 

Нагадаємо, згідно з результатами національного екзит-полу станом на 18:00, Володимир Зеленський отримує 30,4% голосів виборців.  Петро Порошенко набрав 17,8%, Юлія Тимошенко 14,2%, Юрій Бойко 9,8%, Анатолій Гриценко 7,1%, Ігор Смешко 6,4%.  Похибка складає не більше 2%. Остаточні результати оголосять о 23:00. Екзит-пол – це опитування виборців на виході з виборчих дільниць, яке проводять соціологічні служби для прогнозування офіційних результатів.

 

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках проекту «Національний екзит-пол 2019», що здійснюється за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародний фонд "Відродження", Посольства Канади в Україні.

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години.