НОВИНИ

На постачання ЗСУ надійшла система світлосигнального обладнання українського виробництва

Наразі вітчизняною системою "Фотон" вже обладнали чотири військові аеродроми.

Нова система світлосигнального обладнання "Фотон" українського виробництва днями була офіційно прийнята на постачання Збройних Сил України. Про це у понеділок, 15 квітня, повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

 

 

Зазначається, що новинкою вже обладнали чотири військові аеродроми. Нещодавно завершили розгортання системи й на Черкащині. 

 

"Над створенням комплекту ми працювали із підприємством-виробником понад три роки. Серед головних вимог до нього - застосування сучасних технологій, відповідність міжнародним стандартам та найголовніше - незалежність від закордонних постачальників. Це нам вдалося реалізувати", - розповів провідний спеціаліст командування Повітряних Сил ЗС України Володимир Манаєнков.

 

Обладнання має гарантію 5 років чи 5 тисяч годин. На аеродромі у Хмельницькій області, де проходили тестування, комплект безвідмовно працює вже протягом трьох років.

 

Володимир Манаєнков також додав, що найближчим часом світлосигнальне обладнання також планують встановити на військових аеродромах Вінниччини та Полтавщини. Крім того, є замовлення на поставку комплектів до авіаційних частини Сухопутних військ та Військово-морських Сил.

 

Як повідомлялося, контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений науково-виробничим комплексом "Іскра", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", перевищив задані тактико-технічні характеристики, що було зафіксовано у протоколах державних випробувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.