НОВИНИ

Порошенко обговорив з німецькими парламентарями безпекову ситуацію на Донбасі

Крім того, під час зустрічі було підтверджено важливість посилення тиску на російську сторону з метою забезпечення свободи судноплавства в Приазов’ї.
Президент України Петро Порошенко обговорив з представниками німецької партії Союз90/Зелені безпекову ситуацію на Донбасі. Як повідомляється на сайті Глави держави 12 квітня, зустріч відбулася у рамках робочого візиту до Німеччини президента України.

 

"Також обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та відзначили важливість реалізації ініціативи Президента України з розгортання миротворчої операції ООН на території окремих районів Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, повідомляється, що глава держави подякував за особливу увагу представникам партії до ситуації в Приазов’ї. Наголошено на важливості реалізації інфраструктурних та соціальних проектів з розвитку регіону, насамперед, у контексті протидії блокаді Росією Керченської протоки та Азовського моря.

 

На зустрічі було підтверджено важливість посилення тиску на російську сторону з метою забезпечення свободи судноплавства в регіоні. Окрему увагу було приділено питанню негайного та безумовного звільнення українських моряків та політичних в’язнів, які незаконно утримуються Росією.

 

Німецькі парламентарі привітали зміни, які відбулися в Україні за останні 5 років, зокрема запуск Антикорупційного суду. Своєю чергою, глава держави запросив німецьких депутатів здійснити візит в Україну.

 

Як повідомлялося, у рамках робочого візиту до Німеччини у п'ятницю, 12 квітня, президент України Петро Порошенко провів зустріч з Аннеґрет Крамп-Карренбауер, Головою Християнсько-демократичного союзу Німеччини, під час якої, зокрема, обговорювалась ситуація  в окупованих Росією Донбасі та Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.