НОВИНИ

Вищому антикорупційному суду вже виділили приміщення - Порошенко

Крім того, президент зазначив, що профільним законом передбачені додаткові гарантії безпеки суддів та належне фінансування.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Вищому антикорупційному суду вже виділили приміщення. Про це він сказав у четвер, 11 квітня, під час урочистої церемонії складання присяги суддями Вищого антикорупційного суду України та Апеляційної палати цього суду.

 

“Я знаю, що для суду вже виділені відповідні приміщення. Суд ще не створений, але ми не маємо прогавити жодної години щодо якнайшвидшого початку роботи цього суду. Зроблені кроки по їх оснащенню, і я, як президент, український парламент, український уряд і український народ, найголовніше, чекаємо на початок вашої роботи”, - сказав Порошенко.

 

Він зауважив, що “38 нових суддів приступають до виконання обов’язку в абсолютно новому суді”.

 

“І в світі є різні приклади роботи антикорупційних судів: більш ефективний, менш ефективний, у вас є всі важелі, всі інструменти, щоб бути успішними, бо судовою реформою вперше в історії України вам надана незалежність. І від законодавчої, і від виконавчої гілок влади, до речі, і від Президента також повна незалежність. Адже моя роль завершується тепер і зараз, під час вашої присяги”, - сказав глава держави.

 

Порошенко також додав, що профільним законом передбачені додаткові гарантії безпеки суддів Вищого антикорупційного суду та належне фінансування.

 

“І підписуючи укази про призначення, я уважно дивився склад суду. І я радий, що в суді працюватимуть і судді, і науковці, і адвокати. І ми вже бачимо ефективність такої взаємодії на прикладі Верховного суду, де зараз працює, якщо не помиляюся, 25% не кар’єрних суддів. Наголошую, що у Вищому антикорупційному суді цей відсоток буде ще вищий — 42%”, - сказав президент.

 

Як повідомлялося, судді Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду склали присягу на урочистій церемонії за участю президента України Петра Порошенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.