НОВИНИ

Питання будівництва "Північного потоку-2" остаточно не закрите - Порошенко

За словами президента, в України є необхідні аргументи, щоб забезпечити подальший транзит газу з Росії, до того ж він не виключає, що зміниться позиція США.

Незважаючи на те, що США не змогли переконати Німеччину відмовитись від будівництва газопроводу "Північний потік-2", це питання ще остаточно не вирішене. На цьому у четвер, 11 квітня, наголосив президент Петро Порошенко під час 12-го Київського Безпекового Форуму.

 

"Ситуація з нашою протидією «Північному потоку-2» ще точно не закрита. Це точно ще не є поразка. Але будь-яка помилка в цьому питанні, в тому числі і через некомпетентність надзвичайно швидко призведе до поразки", - зазначив він.

 

За словами Порошенка, в України є необхідні аргументи, щоб забезпечити подальший транзит газу з Росії. До того ж він не виключає, що зміниться позиція США.

 

"Єдине що сказав держсекретар Помпео, що станом на 10 квітня вони не готові негайно і зараз запроваджувати санкції. А що буде 12 квітня – ніхто не знає. І механізм розмови з європейськими партнерами – це не тільки санкції. І ефективні дії України в тому числі і в забезпеченні енергетичної незалежності і енергетичної безпеки також можуть принести відповідний результат", - підкреслив він.

 

Як повідомлялося, у четвер і п’ятницю, 11-12 квітня, відбувається 12-ий Київський Безпековий Форум, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.