НОВИНИ

Порошенко повідомив, коли Україна подасть заявку на членство в ЄС

Президент наголосив, що лише повноправне членство в ЄС і НАТО остаточно гарантує незалежність України.

Україна планує підготувати умови для того, щоб подати заявку на членство в Європейському Союзі в 2023 році. Про це у четвер, 11 квітня, сказав президент Петро Порошенко під час 12-го Київського Безпекового Форуму.

 

«Моя амбіція є чітка: забезпечити успішне виконання угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, і в 2023 році, коли буде завершено цей етап реформ, щоб ми мали відповідність критеріям і подали заявку щодо членства в Європейському Союзі», - зазначив він.

 

Порошенко вважає, що лише повноправне членство в ЄС і НАТО остаточно гарантує незалежність України, і називає ці кроки – суттю своєї програми. Він додав, що референдум щодо членства в НАТО буде проводитися тоді, коли будуть готуватися відповідні зміни до Конституції про делегування суверенних повноважень.

 

«Референдум буде тоді, коли ми підготуємось до вступу і коли країна, народ, буде вносити зміни до Конституції, делегуючи частину суверенних повноважень. Але робити треба зараз і вже, не відкладати», - повідомив Президент.

 

Як повідомлялося, у четвер і п’ятницю, 11-12 квітня, відбувається 12-ий Київський Безпековий Форум, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.