НОВИНИ

Режисер «Піратів Карибського моря» поділився секретами зйомок

Режисер четвертих «Піратів Карибського моря» Роб Маршалл відзначає, що найскладнішими були зйомки на Гаваях. Про це він розповів в інтерв’ю "Українському тижню".

«Фільмування відбувалося в різних місцях. Ми були на Гаваях, – там дуже красиво, справді є що знімати, а саме на островах Кауаї та Оаху. Перший із них бачиться особливо тропічним, бо ж весь укритий казковими джунглями, водоспадами й печерами. Що ж до другого, то там ми працювали здебільшого на воді. Нічого не зрівняється з тим, коли сідаєш на корабель, випливаєш у море і там знімаєш… Фільмування було непросте й довге, часто тривало цілу ніч, із численними трюками й підводною роботою. Всі наші персонажі гасали в мокрих костюмах туди-сюди. Зйомки тієї частини були однозначно найскладніші», – зазначив Маршалл.

«Пірати Карибського моря» зняті повністю в 3D-форматі, що дає аудиторії змогу глибше відчути дію, каже Маршалл. Але то був великий виклик для режисера та його команди: «Ми почувалися першопрохідцями, бо тривимірне кіно рідко знімають у таких віддалених місцях. Більшість фільмує з декораціями, на блакитному тлі, або у 2D, а потім конвертує у 3D. Ми везли делікатні камери в джунглі, на пляжі, в печери й на кораблі. То було непросто. Багато чого дізнавались у процесі».

Детальніше читайте в матеріалі «Дива на берегах» №20 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.