НОВИНИ

Російські поліцейські попросили політичного притулку в Україні

Причиною, яка спонукала двох співробітників органів внутрішніх справ піти на такий крок, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю.

Двоє діючих співробітників органів внутрішніх справ Російської Федерації, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності, 10 квітня попросили політичного притулку в Україні. Про це 11 квітня повідомила Державна прикордонна служба України.

 

Зазначається, що причиною, яка спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю.

 

«За словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ», - йдеться у повідомленні.

 

 

За інформацією ДПСУ, на сьогодні стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим Комітетом замовна кримінальна справа.

 

«Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням «зверху» вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю. Зараз проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації», - поінформували прикордонники.

 

Нагадаємо, у грудні 2017 року політичного притулку в Україні попросили троє громадян Російської Федерації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.