НОВИНИ

InformNapalm оприлюднив докази участі 41-ї бригади ракетних катерів РФ в окупації Криму

Військові зазначеної бригади розмістили у соцмережі фото меделай за участь в операції захоплення Криму.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm у середу, 10 квітня, оприлюднили докази участі в операції захоплення Криму 41-ї бригади ракетних катерів Чорноморського Флоту Росії, в/ч 72165, ППД – тимчасово окупована територія України, м. Севастополь. 

 

Зазначається, що на цій фотографії зображені російські моряки, які служили на малому ракетному кораблі “Міраж“. Даний корабель входить до складу 166-го Новоросійського дивізіону малих ракетних кораблів 41-ї бригади ракетних катерів (номер в/ч бригади 72165). Усі вони брали участь в операції захоплення Криму і отримали за це нагороди від міністерства оборони РФ.

 

 

На фото зліва направо: Алєксандр Деєнісєнко, Алєксєй Барабаш, Алєксандр Головань. 

 

Встановлені дані російських воєнних злочинців

 

На основі даних з профілю соцмережі встановлено: Головань Александр Сергєєвіч, 10.01.1991 р. н., родом з Калузької області. Навчався в Москві. Брав участь в акціях російської опозиції, зокрема, т. зв. марші мільйонів, що відбувся 12 червня 2012 року. На військову службу був призваний восени 2013 року.

 

 

Служив матросом на малому ракетному кораблі “Міраж”. За участь в операції захоплення Криму нагороджений медаллю.

 

"Здавалося б, людина опозиційних поглядів, що підтримувала Нємцова, не буде вихвалятися воєнними злочинами своєї держави. Але матрос Головань опублікував у своєму фотоальбомі не лише фото медалі, а й фото посвідчення до неї. Вочевидь російська опозиція явище парадоксальне, постає питання – чи існує в Росії опозиція?", - зазначили в InformNapalmi.

 

 

Денісєнко Алєксандр Нікалаєвіч. За даними профілю соціальної мережі, дата народження 24.03.1993 р., живе в Краснодарському краї РФ, ймовірно, в м. Кореновськ. Персональні дані також є на фотографії посвідчення водія.

 

 

Проходив строкову службу в 41-й бригаді ракетних катерів. За участь в операції захоплення Криму нагороджений медаллю.

 

Барабаш Алєксєй Іванович. На основі даних сторінок соцмережі встановлено: дата народження 18.05.1994 р., мешкає в м. Новоросійськ, Краснодарський край РФ. Служив матросом на малому ракетному кораблі “Міраж”. Крім фотографій з медаллю за окупацію Криму, у його фотоальбомі знайдено також фото нагородного посвідчення до медалі.

 

 

3 травня 2014 року в коментарях до наступної фотографії Барабаша відбувся такий діалог:

 

Олексій Барабаш: … девятого медаль дадуть за Крим уже точно в бригаді лежить … вам що не дають медалі?

Лаша Єрашков: …взагалі не в курсі

Олексій Барабаш: Б@я мають дати у нас навіть довбо@м дають які ніде не брали участі

Лаша Єрашков: Ну як сказати готові то були в разі чого)

Олексій Барабаш: Ми спали з автоматом

Лаша Єрашков: Ми взагалі не спали.

 

 

Посвідчення до медалей за окупацію Криму військовикам 41-ї бригади ракетних катерів підписував капітан 1-го рангу Алєксандр Вячеславовіч Толмачов.

 

 

Командиром 41-ї Бр РКА він був з 2010 по 2015 рік. У 2015 році він закінчив свою військову службу.

 

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру капітану 1-го рангу О. Толмачову за статтями Кримінального Кодексу України:

 

ч. 3 ст. 110 – Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України,

ч. 2 ст. 28 – Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією,

ч. 2 ст. 437 – Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни.

 

Як повідомлялося, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm встановила точні координати розміщення автоматизованої станції перешкод Р-330Ж “Житель” та комплексу радіоелектронної боротьби “Тірада-2”, які були зафіксовані Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ неподалік від населеного пункту Южна Ломуватка, на окупованій Росією частині Донбасу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.