НОВИНИ

У Литві заявили, що розглянуть обмеження щодо каналу "Рассія 24"

До Вільнюса запросили представників телеканалу, щоб отримати від них пояснення через випуск програми "Вєчєр с Владіміром Соловйовим"

Литовська комісія з питань радіо і телебачення у середу, 10 квітня, розгляне питання про обмеження ретрансляції в Литві зареєстрованого в Росії телеканалу "Рассія 24". Про це повідомляє Delfi.

 

Зокрема, глава комісії Мантас Мартішюс зазначив, що до Вільнюса запросили представників телеканалу, щоб отримати від них пояснення у зв'язку з випуском програми "Вєчєр с Владіміром Соловйовим" наприкінці листопада 2018 року.

 

"У програмі були встановлені порушення, при яких поширювалася неприпустима інформація, розпалювалася ворожнеча. Ми чекаємо, поки представники каналу нададуть пояснення, і потім буде прийнято рішення", - підкреслив він.

 

Як стверджує комісія, в програмі депутат Держдуми РФ Владімір Жиріновскій закликав "знищити Захід", почавши ядерну війну.

 

Так, національні і європейські правові акти передбачають різні процедури щодо телеканалів, зареєстрованих в ЄС і третіх країнах. Якщо телеканал зареєстрований не в ЄС, то діють більш прості процедури розгляду порушень, і литовська комісія може швидше приймати рішення про тимчасове обмеження ретрансляції. Комісія каже, що це діє щодо зареєстрованого в РФ каналу "Рассія 24".

 

Нагадаємо, 3 квітня Окружний суд литовського міста Клайпеди засудив на сім років позбавлення волі громадянина Литви Романа Шешеля за шпигунство на користь Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.