НОВИНИ

ВР розглянула 80% поправок "мовного закону"

Усього в законі 2082 правки.

Верховна рада розглянула 80% поправок до другого читання "мовного закону" - законопроекту "Про функціонування української мови як державної" у середу, 10 квітня. Про це повідомила перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

 

Усього в законі 2082 правки, нардепи розглянули 1675 правок у середу.

 

"Ми розпочнемо нашу роботу з поправки 1676 народного депутата Писаренка, яка була відхилена профільним комітетом… Ранкове засідання Верховної ради України я оголошую закритим", - зазначила замголови ВР.

 

Варто зазначити, що поправки розглядалися практично в порожній сесійній залі.

 

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

 

19 грудня заступник нардеп Ірина Подоляк повідомила, що комітет Верховної Ради з питань культури та духовності вирішив прибрати із законопроекту про мову норму про кримінальну відповідальність. За її словами, законопроект отримав 2049 поправок від народних депутатів. Також 19 грудня Комітет Верховної Ради з питань культури і духовності розглянув у другому читанні законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" та рекомендував парламенту прийняти його в цілому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.