НОВИНИ

Кабмін погодив звільнення Степанова та Гордєєва - ЗМІ

Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету міністрів України.

Кабінет міністрів погодив подання щодо звільнення голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, яке буде направлено Президенту України. Про це розповів міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик журналістам після засідання уряду.

 

"Було рішення", - сказав Насалик.

 

Він зазначив, що уряд ухвалив рішення щодо звільнення ще одного голови ОДА за власним бажанням, але не уточнив, кого саме.

 

Водночас народний депутат Олексій Гончаренко сказав журналістам, що було звільнено Андрія Гордєєва.

 

Згідно зі статтею 118 Конституції України, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету міністрів України.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко своїм указом від 6 квітня відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Проте Степанов відмовився іти у відставку. Зокрема, він заявив, що звільнення або призначення голови облдержадміністрації здійснюється за відповідним поданням Кабміну України.

 

6 квітня Народний депутат Олександр Співаковський заявив, що голова Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєв написав заяву про звільнення на ім’я президента України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.