НОВИНИ

У податковій дозволили використовувати планшети і смартфони замість касових апаратів

За його результатами Мінфіном прийматиметься рішення щодо новітніх моделей, які будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій включено вісім новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

 

Як зазначається в повідомленні, до цього переліку увійшли сім моделей учасників експериментального проекту та система "E-Receipt (e-Чек) електронний чек", розроблена ДФС.

 

В основу системи "E-Receipt (e-Чек) електронний чек" покладено принцип обов’язкової онлайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів, відзначили в ДФС.

 

"Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання - продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю- переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті", - йдеться в повідомленні.

 

Експериментальний проект триватиме до 31 грудня 2019 року. За його результатами Мінфіном прийматиметься рішення щодо новітніх моделей, які будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.