НОВИНИ

Радник Порошенка пояснив присутність Путіна на бордах президента

Бірюков підкреслив, що прохід Порошенка до другого туру був дуже під питанням, але завдання було реалізовано.

Радник президента Юрій Бірюков заявив, що поява портрета президента РФ Володимира Путіна на передвиборних фондах Петра Порошенка - це, зокрема, меседж до тих, хто у першому турі проголосував за інших кандидатів. Про це він написав у Facebook.

 

За його словами, поява нових бордів з Путіним викликала бурхливе обговорення, особливо після заяв Порошенка про те, що "Зеленський не ставленник Кремля".

 

"Розчарувалися ті, кому сподобалася м'яка риторика на телеефірі. Ага. Тобто, потрібно було Донбасу обіцяти перемир'я і діалог, а Львову обіцяти продовження боротьби. Реально, мені такі поради сьогодні приходили в лічку - робіть різні меседжі для різних географій", - написав Бірюков.

 

Він наголосив, що Україна - це одна країна, якою б різноманітною і суперечливою вона не була  і позиція Порошенка - "захищати її, захищати від Путіна".

 

Крім того, Бірюков підкреслив, що прохід Порошенка до другого туру був дуже під питанням, але завдання було реалізовано, саме тим штабом, який і розробляв стратегію на другий тур.

 

"Ядерні прихильники Порошенка в переважній масі свій якраз і ідентифікують головну загрозу країні не в Зеленському, а в Путіні. Путіну вкрай зручна і вигідна слабка фігура в кріслі президента. Підконтрольна кому-небудь. Путіну не обов'язково контролювати безпосередньо", - написав радник.

 

"А ось всім патріотам країни, які в першому турі зробили інший вибір - їм варто задуматися і на них звернений меседж", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.