НОВИНИ

Стало відомо, коли відновить роботу КПВВ "Мар'їнка"

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв прийняв рішення щодо скасування режиму "червоний" та відкриття КПВВ "Мар'їнка" 10 квітня.

На Донбасі контрольний пункт в'їзду-виїзду "Мар'їнка" відновить свою роботу у середу, 10 квітня, з 7:00. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Заслухавши доповідь заступника Командувача об'єднаних сил з питань застосування сил та засобів Державної прикордонної служби України, доповідь начальника відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо результатів розмінування, Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв прийняв рішення щодо скасування режиму "червоний" та відкриття КПВВ "Мар'їнка" 10 квітня з 07.00",  - йдеться у повідомленні.

 

Водночас у штабі застерегли противника, що у разі провокацій, створення небезпеки для громадян України, які перетинають лінію зіткнення через будь-які КПВВ, реагування Об'єднаних сил буде швидке та адекватне.

 

Як повідомлялося, у п'ятницю, 5 квітня, о 14.00 снайпер незаконних збройних формувань РФ здійснив обстріл блокпосту першого оборонного рубежу перед контрольним пунктом в'їзду-виїзду "Мар'їнка", унаслідок чого старший лейтенант Державної прикордонної служби України Олексій Коневега отримав поранення в ногу. 

 

З метою забезпечення безпеки особового складу, який виконує завдання на КПВВ "Мар'їнка", безпеки громадян України, які перетинають лінію зіткнення, роботу КПВВ було припинено та введено режим "червоний".