НОВИНИ

Стало відомо, коли відновить роботу КПВВ "Мар'їнка"

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв прийняв рішення щодо скасування режиму "червоний" та відкриття КПВВ "Мар'їнка" 10 квітня.

На Донбасі контрольний пункт в'їзду-виїзду "Мар'їнка" відновить свою роботу у середу, 10 квітня, з 7:00. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"Заслухавши доповідь заступника Командувача об'єднаних сил з питань застосування сил та засобів Державної прикордонної служби України, доповідь начальника відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо результатів розмінування, Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв прийняв рішення щодо скасування режиму "червоний" та відкриття КПВВ "Мар'їнка" 10 квітня з 07.00",  - йдеться у повідомленні.

 

Водночас у штабі застерегли противника, що у разі провокацій, створення небезпеки для громадян України, які перетинають лінію зіткнення через будь-які КПВВ, реагування Об'єднаних сил буде швидке та адекватне.

 

Як повідомлялося, у п'ятницю, 5 квітня, о 14.00 снайпер незаконних збройних формувань РФ здійснив обстріл блокпосту першого оборонного рубежу перед контрольним пунктом в'їзду-виїзду "Мар'їнка", унаслідок чого старший лейтенант Державної прикордонної служби України Олексій Коневега отримав поранення в ногу. 

 

З метою забезпечення безпеки особового складу, який виконує завдання на КПВВ "Мар'їнка", безпеки громадян України, які перетинають лінію зіткнення, роботу КПВВ було припинено та введено режим "червоний".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.