НОВИНИ

"Скоро це закінчиться!". Трамп пригрозив накласти мита на європейські товари на суму $11 млрд

Торгове представництво США раніше опублікувало попередній список європейських продуктів, на які будуть введені мита.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Вашингтон хоче ввести мита на європейські товари на суму 11 мільярдів доларів у відповідь на субсидії Європейського Союзу для авіавиробника Airbus. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Світова організація торгівлі встановила, що субсидії Європейського союзу компанії Airbus мали негативний вплив на США, і тепер ми введемо мита на імпорт з ЄС на $11 млрд", - зауважив американський лідер.

 

"ЄС багато років користувався торговими перевагами за рахунок США. Скоро це закінчиться!" - наголосив глава Білого дому.

 

 

 

 

Зокрема, Торгове представництво США раніше опублікувало попередній список європейських продуктів, на які будуть введені мита. У заяві зазначається, що Світова організація торгівлі неодноразово повідомляла ЄС про те, що на США чинить негативний вплив субсидування Європою французької Airbus. Додається, що США готові негайно ввести мита проти європейських товарів одразу після того як СОТ визначить суму контрзаходів США. Відповідно до закону США, попередній список містить ряд продуктів у секторі цивільної авіації, включаючи літаки Airbus. Після того, як арбітр СОТ опублікує свій звіт про вартість контрзаходів, USTR оголосить остаточний список продуктів, що охоплює рівень торгівлі, відповідний негативним наслідкам.

 

Нагадаємо, 5 квітня Трамп заявив, що допускає введення мит на автомобілі з Мексики. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.