НОВИНИ

Стали відомі характеристики нового ракетного комплексу "Нептун"

Зокрема, дальність стрільби крилатої ракети становить від 7 до 280 км.

Експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець розкрив характеристики нового ракетного комплексу "Нептун", чергові заводські випробування якого пройшли 5 квітня 2019 року.  Відповідну інформацію Згурець розмістив у вівторок, 9 квітня, у Facebook.

 

 

"РК-360МЦ - комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою Р-360. Комплекс призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіоконтрастних цілей у простих і складних метеорологічних умовах, у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника", - написав він.

 

 

За словами експерта, комплекс "Нептун" має такі характеристики:

Дальність стрільби: від 7 до 280 км

Віддаленість стартової позиції від берегової смуги - не більше 25 км

Максимальна кількість ракет Р-360 в одному залпі — 24 одиниці

Інтервал пуску в залпі — від 3 до 5 сек.

Час розгортання комплексу на новій позиції — до 15 хвилин

Запас руху комплексу по суходолу — до 1000 км.

 

Як повідомлялося, в Одеській області на Державному випробувальному полігоні ЗСУ у п'ятницю, 5 квітня, пройшли успішні випробування крилатої ракети наземного базування для ураження морських та берегових цілей  "Нептун".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.