НОВИНИ

Опитування показало, як грузини ставляться до відносин з РФ

Соцдослідження для Transparency International - Georgia проводив Кавказький дослідний ресурсний центр.

44% громадян Грузії вважають, що попри російську окупацію, Тбілісі повинен вибудувати з Москвою добросусідські відносини. Про це Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення неурядової організації Transparency International - Georgia, передає "Грузия Online".

 

Зокрема, 24% грузинів повністю згодні з тезою про те, що з РФ треба підтримувати добрі відносини, а 20% - просто згодні.

 

Водночас приблизно половина респондентів займає протилежну позицію. Так, 46% (зокрема 30% повністю) згодні з позицією, що Росія є окупантом Грузії, та у Тбілісі не повинно бути з нею добросусідських відносин до тих пір, поки не відбудеться деокупація територій країни.

 

Згідно з дослідженням, більшість опитаних (41%) вважає, що влада намагається підтримувати з Росією і ЄС однаково хороші відносини. Своєю чергою, 27% вважають уряд прозахідним. Лише 16% респондентів вірять у те, що "Грузинська мрія" проводить проросійську політику.

 

Наголошується, що соцдослідження для Transparency International - Georgia проводив Кавказький дослідний ресурсний центр (The Caucasus Research Resource Centers, CRRC). Опитування проходили з 20 лютого по 5 березня в масштабах всієї Грузії. Всього було опитано 2087 осіб. Допустима похибка - в межах ± 2%.

 

Раніше президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що не вважає, що зараз відповідний час для співпраці з Росією. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.