НОВИНИ

ОБСЄ зафіксувала на території колишнього аеропорту Луганська танки та зенітні ракетні комплекси

Міжнародні спостерігачі продовжують виявляти озброєння бойовиків, яке розміщене з порушенням лінії відведення.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала на території колишнього Міжнародного аеропорту «Луганськ» 7 танків та 6 зенітних ракетних комплексів. Про це йдеться у звіті ОБСЄ від 8 квітня.

 

"7 квітня місія зафіксувала: 7 танків (Т-72) і 6 зенітних ракетних комплексів (9К35) на території колишнього Міжнародного аеропорту «Луганськ», приблизно за 10 км на південь від Луганська. Крім того, 7 самохідних гаубиць (2С1), 6 РСЗВ (БМ-21) і 9 буксируваних гаубиць",  - сказано в повідомленні. 

 

Крім того, безпілотник СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії зафіксував: 2 танки (ймовірно Т-72) у селищі Зоря (40 км на північний захід від Донецька); та 3 зенітні ракетні комплекси (9К33 «Оса») у селі Касянівка (81 км на південь від Донецька).

 

Водночас БПЛА СММ середнього радіуса дії виявив 3 самохідні гаубиці (2С3 «Акація», 152 мм) біля села Тарасівка (43 км на північний захід від Донецька), 7 танків (Т-64) на залізничній станції у Костянтинівці та 4 зенітні ракетні комплекси (9K35) на залізничній станції у місті Бахмут.

 

Також було зафіксовано 1 зенітний ракетний комплекс (9К33 «Оса») біля селища Підгородне (73 км на північ від Донецька), 6 протитанкових ракетних комплексів (9П148 «Конкурс», 135 мм), встановлених на броньовані розвідувально-дозорні машини (типу БРДМ), на залізничній станції у Костянтинівці; та 2 танки (Т-64) на південний захід від села Красне (65 км на північ від Донецька).

 

Як повідомлялося, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ неподалік від селища Южна Ломуватка на тимчасово окупованій частині Донбасу виявила російські новітні системи озброєння, зокрема, автоматизовану станцію перешкод Р-330Ж "Житель" та комплекс радіоелектронної боротьби "Тірада-2".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.