НОВИНИ

11-12 квітня відбудеться дванадцятий Київський Безпековий Форум

Цього року у заході візьме участь рекордна кількість учасників – понад 1000.

У четвер і п’ятницю, 11-12 квітня, відбудеться 12-ий Київський Безпековий Форум, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

 

Цьогорічний Форум збере рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них - високі представники Української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

 

 Назва цьогорічного Форуму: «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу». Образ «невтомної хвилі» – це посилання на однойменну книгу сенатора США Джона МакКейна, про справу якого та підтримку України, зокрема, йтиметься на Форумі.

 

Київський Безпековий Форум, що проходитиме між першим і другим туром президентських виборів, головну увагу зосередить на зовнішньополітичних і безпекових пріоритетах претендентів на посаду глави держави, а також майбутніх виборах до Верховної Ради й формуванні парламентської коаліції.

 

У колі обговорень під час 15 панельних дискусій Форуму - стратегічний вибір України і Заходу, політична, економічна, безпекова і культурна взаємозалежність України і західного світу.

 

Окрема дискусія буде присвячена відносинам України й НАТО та перспективам отримання плану набуття членства в Альянсі. Євроатлантична тема буде також в центрі уваги американської панелі – широкої експертної дискусії, присвяченої зовнішній політиці США у час президентства Дональда Трампа, яку Київський Безпековий Форум проводитиме спільно з Атлантичною Радою.

 

У рамках Форуму пройде й серія регіональних сесій, серед яких панель про стратегічне партнерство Києва і Варшави та спеціальний захід, присвячений безпековим аспектам взаємодії між Україною, Румунією і Молдовою.

 

Щорічний «Київський Безпековий Форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

 

- Акредитація медіа на Київський Безпековий Форум проводиться шляхом заповнення реєстраційної форми, на сайті http://ksf.openukraine.org/ua/media/accreditation

 

- Акредитаційна форма буде відкрита до 9 квітня, 13:00 год.

 

Програма Форуму та список спікерів – на сайті http://ksf.openukraine.org/ua.

 

Додаткова інформація у соцмережах на сторінках Kyiv Security Forum:

 

Facebook – @Kyiv Security Forum

 

Twitter – @Kyiv Security Forum

 

Instagram – @Kyiv Security Forum

 

Офіційний хештег #ksf2019

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.