НОВИНИ

Президент Бразилії допустив військове вторгнення до Венесуели

За словами лідера Бразилії, в разі іноземного військового вторгнення Венесуелу охопить партизанська війна.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару допустив можливість військового вторгнення до Венесуели у разі аналогічних дій армії Сплучених Штатів Америки. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зокрема, він відзначив, що в разі військового вторгнення до Венесуели він звернеться до Ради національної оборони Бразилії та Конгресу з проханням скоординувати дії з даного питання.

 

"Ми не можемо дозволити Венесуелі стати новою Кубою або Північною Кореєю", - наголосив Болсонару.

 

За його словами, в разі іноземного військового вторгнення Венесуелу охопить партизанська війна, яку будуть вести прихильники Ніколаса Мадуро.

 

Нагадаємо, до Венесуели прибули літаки з російськими військовими.За даними венесуельського журналіста Хав'єра Майорки, російські військові залишаться в Каракасі для підтримки венесуельської армії.

 

Раніше влада Венесуели вирішила тимчасово закрити три мости на кордоні з Колумбією. 

 

5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Також Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.