НОВИНИ

Голова Одеської ОДА заявив, що не піде у відставку попри указ Порошенка

Степанов наголосив, що звільнення або призначення голови облдержадміністрації здійснюється за відповідним поданням Кабміну України.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов уважає дивним указ про його відсторонення від посади від 6 квітня, оприлюднений на сайті президента, і не збирається йти у відставку. Про це він сказав у понеділок, 8 квітня, на брифінгу в Одесі. 

 

"Мені була пропозиція 5 квітня написати заяву про звільнення з посади голови ОДА, але я відмовився її подати. Бо в мене нема бажання писати таку заяву. Щодо документа про відсторонення мене від посади, підписаного 6 квітня, то це питання не до мене - не маю відношення до сайту Президента України. Можу тільки сказати, що звільнення або призначення голови облдержадміністрації здійснюється за відповідним поданням Кабміну України. Про мотивацію тих, хто готував чи підписував указ про моє відсторонення від посади, мені не відомо", - зазначив Степанов.

 

Відповідаючи на запитання, як він буде діяти у разі зайняття службового кабінету першим заступником голови ОДА Сергієм Паращенком, призначеним т.в.о. очільника облдержадміністрації, Степанов сказав: "Я дуже сильна людина і здатен витримувати будь-який тиск".

 

Степанов також додав, що у нього все нормально зі здоров'ям, він "не хворіє і не вживає різні речі".

 

"Щодо Паращенка, то він є першим заступником голови ОДА, а я маю намір і в подальшому виконувати свої службові обов'язки голови ОДА", - наголосив Степанов.

 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.