НОВИНИ

Порошенко чекатиме Зеленського на дебатах 14 і 19 квітня

Також Порошенко закликав Зеленського пройти перевірку на наркотики в добровільній антидопінговій асоціації WADA.

Президент України Петро Порошенко очікує кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебатах і 14, і 19 квітня. Про це під час Погоджувальної ради голів фракцій і членів груп сказав голова фракції "Блок Петра Порошенко" Артур Герасимов. 

 
Він сказав, що Порошенко чекає Зеленського на дебатах і 14, і 19 числа. Також Порошенко закликав Зеленського пройти перевірку на наркотики в добровільній антидопінговій асоціації WADA.
 
 "Уявіть, що наказ про пуск ракет буде віддавати чоловік під впливом наркотиків. І як до нього будуть ставитися на міжнародних переговорах, знаючи, що їх візаві під впливом наркотиків", - сказав Герасимов.
 

Раніше чинний президент України Петро Порошенко повідомив, що дебати із кандидатом в президенти Володимиром Зеленським повинні відбутися 14 квітня на НСК "Олімпійський" о 19:00 або 20:00. 

 

Своєю чергою, голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що теледебати 19 квітня обов'язково відбудуться на Суспільному. 

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому заявив про готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Водночас він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський» та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, Порошенко оголосив, що готовий провести дебати з Зеленським. Також він відзначив, що дебати – це не шоу, і в законі про вибори президента прописані правила їх проведення. 

 

Згодом керівник штабу Зеленського заявив, що Порошенко нібито має виконати ще низку умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Зокрема, Іван Баканов відзначив, що «наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику». За його словами, йдеться про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи.

 

Натомість державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Разом з цим, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомила, що має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону НСК «Олімпійський», однак це питання має врегулювати ЦВК. У свою чергу, заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко повідомив, що дебати, згідно з законом, проводяться на Суспільному телеканалі й оплачуються з державного бюджету. На його думку, швидше за все, кандидати на пост глави держави, які говорять про дебати на стадіоні «Олімпійський», мають на увазі форму агітації, яка має оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.