НОВИНИ

Палата представників США подала позов проти Трампа через стіну

Крім того, 20 штатів США подали в суд Каліфорнії спільне клопотання.

Палата представників Сполучених Штатів Америки подала позов до суду округу Колумбія проти запровадження президентом Дональдом Трампом режиму надзвичайного стану в країні. Про це в повідомляється на сайті спікера нижньої палати Конгресу США Ненсі Пелосі.

 

"Адміністрація знехтувала основоположним принципом поділу влади та узурпувала законодавчу владу, якою згідно з Конституцією наділений Конгрес", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, 20 штатів США подали в суд Каліфорнії спільне клопотання з вимогою накласти попередню судову заборону на використання Трампом коштів для зведення муру на кордоні доти, доки не буде розглянуто їхній колективний позов.

 

Раніше у заяві Пентагону йшлося про те, що в.о. міністра оборони США Патрік Шанахан "уповноважив командувача інженерного корпусу армії США розпочати планування і виконання до $1 млрд на підтримку Департаменту внутрішньої безпеки і митного та прикордонного контролю". Це перші кошти, виділені після підписання президентом Дональдом Трампом указу про національну надзвичайну ситуацію, яку він оголосив, щоб обійти Конгрес і побудувати обіцяну під час своєї передвиборної кампанії стіну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.