НОВИНИ

Зеленський двічі оприлюднив результати медекспертизи з різними датами

Спершу Зеленський оприлюднив довідку, у якій «взяття матеріалів» було датоване 2 квітня.

Кандидат в президенти Володимир Зеленський в п’ятницю, 5 квітня, оприлюднив довідку із результатами медичної експертизи приватною клініки Eurolab, у якій зазначається, що «наркотичних речовин в крові не виявлено». Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

 

«У досліджуваній пробі периферичної крові наркотичних речовин не виявлено. Затверджено повторним дослідження», – йдеться в документі.

 

Зазначимо, що спершу Зеленський оприлюднив довідку, у якій «взяття матеріалів» було датоване 2 квітня. Однак згодом він видалив пост та оприлюднив довідку, де в графі «взяття матеріалів» вже значилося 5 квітня.

 

 

 

 

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський записав звернення, у якому заявив про готовність провести дебати із чинним президентом Петром Порошенком. Водночас він висунув ультиматум, що дебати мають відбутися на НСК «Олімпійський» та дав Порошенку 24 години на прийняття рішення. Своєю чергою, Порошенко оголосив, що готовий провести дебати з Зеленським. Також він відзначив, що дебати – це не шоу, і в законі про вибори президента прописані правила їх проведення.

 

Згодом керівник штабу Зеленського заявив, що Порошенко нібито має виконати ще низку умов для проведення дебатів, після чого будуть погоджені їхні дата і час. Зокрема, Іван Баканов відзначив, що «наразі зарано щось конкретно говорити щодо самих дебатів, оскільки не виконані усі вимоги, які були озвучені в цьому ролику». За його словами, йдеться про визнання кандидата кандидатом, про надання відповіді щодо медичної експертизи.

 

Натомість державне підприємство НСК «Олімпійський» повідомило, що не отримувало жодних офіційних заявок чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Разом з цим, Національна суспільна телерадіокомпанія України повідомила, що має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону НСК «Олімпійський», однак це питання має врегулювати ЦВК. У свою чергу, заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко повідомив, що дебати, згідно з законом, проводяться на Суспільному телеканалі й оплачуються з державного бюджету. На його думку, швидше за все, кандидати на пост глави держави, які говорять про дебати на стадіоні «Олімпійський», мають на увазі форму агітації, яка має оплачуватися з виборчих фондів кандидаті.

 

4 квітня керівник виборчого штабу Петра Порошенка – Олег Медведєв заявив, що чинний президент України готовий перед дебатами з опонентом Володимиром Зеленським пройти медичне обстеження.

 

5 квітня кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський пройшли медичну експертизу. Порошенко здав кров на аналіз в медпункті стадіону НСК «Олімпійський». Натомість Зеленський здавав аналізи в приватній клініці Eurolab.

 

Згодом у штабі Порошенка повідомили, що Володимир Зеленський не виконав свою обіцянку щодо медичної експертизи через те, що не здав аналіз так, як це передбачено медичними протоколами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.