НОВИНИ

В окупованому Криму продовжили арешт координатору «Кримської солідарності»

Сервера Мустафаєва лишили під вартою до 9 червня.

У п'ятницю, 5 квітня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму продовжив арешт кримськотатарському активісту, координатору громадського об'єднання «Кримська солідарність» Серверу Мустафаєву до 9 червня. Про це повідомляється на сторінці "Кримської солідарності" у Facebook.

 

Зазначається, що 21 травня 2018 року року в окупованому Криму було затримано координатора «Кримської солідарності» Сервера Мустафаєва і кримськго татарина, мусульманина Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір».

 

Міжнародна ісламська політична організація "Хізб ут-Тахрір" називає своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" в 2003 році, включивши в список 15 об'єднань, названих "терористичними". Проте організація відкидає терористичні методи і заявляє про несправедливе переслідування з боку РФ. Крім того, захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.