НОВИНИ

В Україні пройшли успішні випробування крилатої ракети "Нептун"

Петро Порошенко зазначив, що дана ракета буде поставлена на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В Одеській області на Державному випробувальному полігоні ЗСУ у п'ятницю, 5 квітня, пройшли успішні випробування крилатої ракети наземного базування для ураження морських та берегових цілей  "Нептун". Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook.

 

 

"Щодня посилюємо обороноздадність країни. Вітаю всіх з вдалими випробуваннями крилатої ракети "Нептун", яка буде поставлена на озброєння Військово-Морських Сил Збройних Сил України", - написав президент.

 

 

 

Зазначається, що "Нептун" - це протикорабельна ракета, ракета берегової оборони, яка може використовуватися також і Сухопутними силами ЗСУ.

 

 

Раніше Порошенко зазначав, що в Україні розробка комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських цілей ( "Нептун") буде завершена в 2019 році, після чого розпочнуть державні випробування. 

 

 

Як повідомлялося, на військовому полігоні в Одеській області у четвер, 4 квітня, відбулося випробування нового модернізованого комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на майже вдвічі більшій відстані, ніж ті, що перебувають на озброєнні ЗСУ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.