НОВИНИ

Я очікував, що Зеленський увійде до другого туру - організатор антибандерівських акцій в Польщі

Раніше Ісаковіч-Залєський закликав уряд Польщі ввести санкції проти України та зробити персоною нон-ґрата Порошенка через його політику щодо УПА.

Борець з так званим "бандеризмом", ксьондз Тадеуш Ісакович-Залеський вважає, що відрив Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів України це "провал діючого президента Петра Порошенка та колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко". Про це йдеться в інтерв'ю телебаченню wPolsce.pl, передає портал wpolityce.pl.

 

Як відомо, Ісакович-Залеський 5 лютого 2010 року був організатором акції протесту проти присвоєння Степану Бандері Героя України, організував пікети перед будівлею посольства України у Варшаві та консульствами в Познані, Вроцлаві, Кракові, Любліні та Гданську. Також він закликав уряд Польщі ввести санкції проти України і зробити персоною нон-ґрата президента Петра Порошенка через його політику щодо УПА.

 

"Я очікував, що Володимир Зеленський увійде до другого туру, але його перевага над наступними двома кандидатами - гігантська, незалежно від того, як ми це пояснюємо, треба сказати, що це величезний провал діючого президента Петра Порошенка та колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко...Всі були хороші, хто не був олігархом. За це він отримав голоси. Але парадокс полягає в тому, що за ним стоїть інший олігарх - Ігор Коломойський", - зауважив він.

 

На думку ксьондза, помилка України після Майдану полягала в так званій "забороні російської мови і придушенні польської меншини".

 

Нагадаємо, у липні 2017 року в центрі Варшави кілька десятків екзальтованих поляків різного віку, махаючи прапорами «Національно-радикального табору» (Obóz Narodowo-Radykalny) та «Всепольської молоді» (Młodzież Wszechpolska), які вирішили відзначити в такий спосіб 74-ті роковини Ludobójstwa ukraińskiego (українського людиновбивства), як тут дехто полюбляє називати польсько-український конфлікт на Волині 1943 року, більш відомий як Волинська різанина. Очевидці повідомляють, що організатором антиукраїнської вуличної ходи виступив старий «друг» українського народу — ксьондз Тадеуш Ісакович-Залеський. Він не раз був помічений в організації таких випадів проти українців і є їх давнім ідеологом і натхненником.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.