НОВИНИ

У Києві відбудеться щорічний міжнародний захід «Київський безпековий форум»

У форумі візьмуть участь понад 1000 осіб, серед них – високі представники України, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

У Києві 11-12 квітня відбудеться 12-ий Київський безпековий форум, його цьогорічного назва –  «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу».

 

Як зазначається, образ «невтомної хвилі» – це посилання на однойменну книгу сенатора США Джона Маккейна.

 

 «Цьогорічний форум збере рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них – високі представники Української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу», – йдеться в повідомленні.

 

Київський безпековий форум, що проходитиме між першим і другим туром президентських виборів, головну увагу зосередить на зовнішньополітичних і безпекових пріоритетах претендентів на посаду глави держави, а також майбутніх виборах до Верховної Ради й формуванні парламентської коаліції.

 

Організатори відзначають, що в колі обговорень під час 15 панельних дискусій форуму – стратегічний вибір України і Заходу, політична, економічна, безпекова і культурна взаємозалежність України і західного світу. Окрема дискусія буде присвячена відносинам України й НАТО та перспективам отримання плану набуття членства в Альянсі. Євроатлантична тема буде також в центрі уваги американської панелі – широкої експертної дискусії, присвяченої зовнішній політиці США у час президентства Дональда Трампа, яку Київський безпековий форум проводитиме спільно з Атлантичною Радою.

 

Крім того, у рамках форуму пройде й серія регіональних сесій, серед яких панель про стратегічне партнерство Києва і Варшави та спеціальний захід, присвячений безпековим аспектам взаємодії між Україною, Румунією і Молдовою.

 

Щорічний «Київський безпековий форум» заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році. Відтоді Форум щороку стає платформою для дискусій на високому міжнародному рівні щодо актуальних питань національної безпеки, безпекових питань Чорноморського регіону, Європи та світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.