НОВИНИ

Порошенко погодив програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО

Водночас президент наголосив, що Україна вже сьогодні готова розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

Президент Петро Порошенко в четвер, 4 квітня, підписав чергову Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

 

«Вірю, що лондонський саміт НАТО є саме тією нагодою, коли союзники гідно оцінять внесок України в захист євроатлантичної спільноти і розпочнуть практичну дискусію щодо надання нашій державі ПДЧ. З вірою у це сьогодні підписую чергову Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО. Ми не плануємо зупинятися. Ми будемо впевнено рухатися далі», – наголосив Порошенко.

 

Водночас він підкреслив, що Україна вже сьогодні готова взяти на себе зобов’язання та розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

 

«Україна високо цінує солідарність Північноатлантичного союзу з Україною і незмінну підтримку нашої держави перед лицем агресії Росії. Сьогодні, коли російський агресор цинічно та зухвало порушує норми та правила, встановлені у світі, рух до НАТО залишається безальтернативним напрямком для України, її захисту та збереження територіальної цілісності», – додав президент.

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко повідомив, що українська армія поступово переходить до стандартів НАТО в озброєнні та реформуванні системи управління. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.