НОВИНИ

Facebook краще готовий до виборів у Європарламент, ніж до виборів у США - Цукерберг

Очільник Facebook заявив, що компанія не може гарантувати, що соцмережа не буде використана для підриву виборів до Європарламенту.

Очільник компанії Facebook Марк Цукерберг заявив, що соціальна мережа набагато краще, ніж у 2016 році, готова до ймовірного втручання у вибори. Про це йдеться в інтерв'ю Ірландській національній телерадіокомпанії RTE, передає агентство Reuters.

 

Так, він наголосив, що компанія не може гарантувати, що соцмережа не буде використана для підриву запланованих на травень виборів до Європарламенту.

 

За словами Цукерберга, з 2016 року було проведено багато важливих виборів, які були відносно чистими і продемонстрували захист, створений для захисту їхньої цілісності.

 

"Це гонка озброєнь, де ми постійно нарощуємо нашу оборону, але й уряди також удоконалюють свою тактику", - підкреслив він.

 

Крім того, керівник Facebook оголосив про плани посилити зусилля по боротьбі з дезінформацією напередодні голосування і буде співпрацювати з німецьким інформаційним агентством DPA для підвищення перевірки фактів. 

 

Раніше оловний операційний директор компанії Facebook Шеріл Сандберг заявила, що компанія спільно з німецьким Федеральним відомством з безпеки інформаційних технологій (BSI) боротимуться проти маніпуляцій на виборах. 

 

Нагадаємо, 17 січня 2018 року соцмережа Facebook видалила 512 груп, сторінок і акаунтів, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram. Дві операції проводилися з Росії, одна з яких була активна в декількох країнах, а інша для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.