НОВИНИ

Туск прокоментував перший тур виборів президента України

Порошенко провів телефонну розмову з Туском, у ході якої вони домовилися про наступні контакти на найвищому рівні.

Президент Європейської Ради Дональд Туск відзначив дотримання демократичних стандартів під час першого туру виборів президента України. Про це у вівторок, 2 квітня, повідомляє прес-служба президента України.

 

 

Зазначається, що Петро Порошенко провів телефонну розмову з Туском, у ході якої вони домовилися про наступні контакти на найвищому рівні.

 

«Дональд Туск привітав Петра Порошенка з виходом до другого туру президентських виборів. Він особливо відзначив дотримання демократичних стандартів під час виборів і назвав це важливим здобутком глави держави», – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, сторони обговорили питання двостороннього порядку денного в контексті проведеного напередодні міні-саміту Україна – ЄС в Брюсселі 20 березня.

 

Нагадаємо, згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу в другий тур президентських виборів проходять Володимир Зеленський (30,6%) і Петро Порошенко (17,8%).

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) України опрацювала 95.14% протоколів станом на 13:40 вівторка, 2 квітня. На виборах продовжують лідирувати Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За інформацією ЦВК, на даний момент за Зеленського проголосували понад 5,6 мільйона виборців, за Порошенка – понад 2,9 млн.

 

Крім того, за результатами паралельного підрахунку голосів, який у день голосування провела громадянська мережа ОПОРА, у другий тур виходять Володимир Зеленський (30,1%) та Петро Порошенко (15,7%).

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.