НОВИНИ

На Кіровоградщині з’явився послідовник Лозінського

В Новоукраїнському районі Кіровоградської області місцевий бізнесмен прострілив ногу комбайнеру і залякав його, щоб не розповідав правди. Про це повідомили мешканці райцентру.

«Київський підприємець, співзасновник місцевого сільгосппідприємства. 11 травня приїхав на своїй чорній сімці-БМВ в тракторну бригаду, влаштував рознос за те, що з кабіни імпортного комбайна вкрали монітор і відеокамеру. Дістав карабін і направив на людей. В останній момент відвів ствол, але постріли таки прозвучали і комбайнер Волошин був поранений в ногу! Рентген показав, що роздроблена кістка, купа уламків. Але «господар» всіх залякав розправою. Хвалився, що «покровителі»з колишніх керівників Генпрокуратури прикриють, і нічого йому не буде. А Волошину придумав «відмазку» - впав, мовляв, напоровся на штир. Але хіба від штиря осколкові переломи бувають?» – рорзповіли місцеві мешканці.

Перший заступник начальника райвідділу Сергій Мошнягул повідомивдві версії: виробничо-побутова(тобто комбайнер сам винен) і кримінальна(вогнепал).

«Поки немає результатів експертизи, робити висновки рано, порушувати кримінальну справу теж, але розслідуємо все до кінця. У лікарні я був шість разів, Волошин твердить: «Упав, наткнувся на штир. А свідків немає ...», – стверджує Мошнягул.

Начальник УМВС у Кіровоградській області Віктор Пащенко був більш конкретний:

«Так, я в курсі - є передбачуваний підозрюваний, за ним значиться автоматичне вогнепальну зброю, на місці події вилучені гільзи. Баллісти з ними працюють. Перевірка факту ускладнюється відмовою потерпілого давати пояснення. Але, думаю, істину встановимо», – зазначає він.

Втім, з лікарні Волошин зник за півгодини до приходу кореспондентів. Мовляв, пацієнту різко стало гірше і відправили його чи то в Кіровоград, чи то до Києва.

Місцевий мешканець повідомив кореспонденту, що у Волошина таки стріляли, «тільки налякали потім і грошей дали, щоб не базікав».

Однак, дізнавшись про приїзд журналістів,Новоукраїнкута її околиці одразу покинуло все вище керівництво - голова райадміністрації, начальники райвідділу внутрішніх справ і СБУ, прокурор, дирекція сільгосппідприємства, головлікар.У всіх раптом з'явилися термінові справи у Кіровограді.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок сутички з народним депутатом Лозінським, районним прокурором Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель Валерій Олійник, 1954 року народження.

Лозінського засудили до 15 років позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.