НОВИНИ

В ENEMO наголосили на важливості теледебатів двох кандидатів у Президенти

Він додав, що важливість дебатів не можна недооцінювати.

Міжнародна місія ENEMO зі спостереження за виборами Президента наголошує на важливості проведення теледебатів між кандидатами перед другим туром виборів. Про це заявив на прес-конференції у вівторок експерт з питань виборів Міжнародної Місії ENEMO зі спостереження за виборами Президента 31 березня 2019 року П'єр Петьє.

 

"Попри відсутність якісних дебатів перед першим туром, слід відзначити, що виборча кампанія все ж таки була конкурентною. Однак ми закликаємо і підкреслюємо, що дебати перед другим туром є надзвичайно важливими для передвиборчої кампанії", - сказав Петьє.

 

Він додав, що важливість дебатів не можна недооцінювати.

 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко вважає дебати ключовим елементом другого туру президентських виборів.

 

Кандидат у президенти Володимир Зеленський на брифінгу у своєму штабі у неділю сказав, що готовий до дебатів із Петром Порошенком. Однак пізніше політконсультант команди Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що на дебатах кандидатів у Президенти прозвучать обіцянки від "діючих політичних еліт", і запиту на це у суспільства немає.

 

31 березня в Україні відбувся перший тур виборів Президента. У бюлетені для голосування були прізвища 39 кандидатів. За даними ЦВК, явка виборів становила 63,48%.

 

І Порошенко, і Зеленський мають гарні шанси перемогти – Гербст
ENEMO наголошує на важливості теледебатів двох кандидатів у Президенти
Тимошенко не оскаржуватиме результати виборів
ЦВК отримала протоколи з мокрими печатками ще з п'яти округів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.