НОВИНИ

У ЦВК повідомили, коли можуть оприлюднити результати 100% електронних протоколів

Станом на 12:20 Центрвиборчком підрахував уже 98.63% голосів.

Центральна виборча комісія повідомила, що у вівторок, 2 квітня, може опрацювати 100% протоколів у електронному вигляді. Про це заявила секретар ЦВК Наталія Бернацька.

 

"Зараз маємо вже 98%. Очевидно, що ці 2 відсотки – це комісії, які зараз уточнюють дані, якщо десь у них не відповідає якась цифра, або система не приймає, тому що арифметично не складається кількість тих протоколів і цифр, які в них указані, до кількості бюлетенів і тих, хто проголосував у день виборів. Але це може бути одна-дві одиниці, які просто не пробиваються по системі, і ми сподіваємося, що можливо і сьогодні вже побачимо 100% (опрацьованих протоколів у електронному вигляді – Ред.)", – зазначила вона.

 

Нагадаємо, згідно з остаточними результатами Національного екзит-полу в другий тур президентських виборів проходять Володимир Зеленський (30,6%) і Петро Порошенко (17,8%).

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) України опрацювала 98,06% протоколів станом на 10:30 вівторка, 2 квітня. На виборах продовжують лідирувати Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За інформацією ЦВК, на даний момент за Зеленського проголосували понад 5,5 мільйона виборців, за Порошенка – понад 2,9 млн.

 

Крім того, за результатами паралельного підрахунку голосів, який у день голосування провела громадянська мережа ОПОРА, у другий тур виходять Володимир Зеленський (30,1%) та Петро Порошенко (15,7%).

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.