НОВИНИ

Перший тур виборів президента пройшов без системних порушень - ЦВК

Як зазначила секретар Комісії Наталія Бернацька, усі скарги, які надійшли до ЦВК, не стосуються серйозних порушень, і будуть розглядатись у загальні строки.

Перший тур президентських виборів 2019 в Україні та ніч після нього пройшли без системних порушень. Про це у понеділок, 1 квітня, на прес-конференції заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

 

“Було багато різних застережень, градус цієї виборчої кампанії був дуже значний... Але день голосування та ніч після нього пройшли без системних порушень. Тому ми дійсно можемо говорити про те, що ми належним чином, відповідно до законодавства, завершили перший етап", - зазначила голова ЦВК.

 

Вона додала, що у закордонному виборчому окрузі вибори також відбувалися без значних порушень. За її словами, загальна кількість внесених до списків виборців у закордонному окрузі - 434 тис. 930 осіб, бюлетені отримали - 54 тис. 931 особа, що становить 12,62% від загальної кількості.

 

“На дільницях в різних державах була різна активність виборців, від 20% до 100%. Наразі опрацьована інформація по 97 зі 101 виборчої дільниці”, - підкреслила Сліпачук.

 

Як зазначила секретар Комісії Наталія Бернацька, усі скарги, які надійшли до ЦВК, не стосуються серйозних порушень, і будуть розглядатись у загальні строки.

 

Нагадаємо, у неділю, 31 березня, станом на 19:00 до поліції надійшло 1768 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, за 25 фактами розпочато кримінальні провадження. 

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.