НОВИНИ

"Я почув вас і прошу, почуйте і ви мене". Порошенко звернувся до молоді

Президент відреагував на перші результати національного екзит-полу.

Кандидат у президенти і чинний голова держави Петро Порошенко відреагував на перші результати національного екзит-полу, звернувшись до молоді. Про це повідомляє "Українська правда".

 

"Я готовий до глибокого та предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати у пешому турі. Хотів би зараз звернутися до тих, кому менше 30 років. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоби зміни були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоби зміни були якісніші, ми маємо об’єднатися для того, щоб цього досягти і не втрачати час. Я повністю розумію мотиви вашого невдоволення, я почув вас і прошу, почуйте і ви мене", - зауважив він.

 

 

Зокрема, він відзначив, що "все, що ми робили протягом п'яти років, за великим рахунком, є для молоді, є для майбутнього України".

 

Крім того, Порошенко вважає, що "точка неповернення не пройдена".

 

"От так можна все загубити, що зроблено протягом останніх п'яти років. Для цього достатньо зробити помилку у другому турі", - наголосив він.

 

"Через 3 години наступить 1 квітня. Посміємося і досить. З 2 квітня рішуче рухаємося вперед. Друзі, не до жартів, бо потім не насміємося", - підкреслив Порошенко.

 

Крім того, він назвав  Зеленського "маріонеткою Коломойського".

 

 "Доля звела мене з маріонеткою Коломойського. Коломойському ми не дамо жодного шансу", - додав Порошенко.

 

Нагадаємо, згідно з результатами національного екзит-полу станом на 18:00, Володимир Зеленський отримує 30,4% голосів виборців.  Петро Порошенко набрав 17,8%, Юлія Тимошенко 14,2%, Юрій Бойко 9,8%, Анатолій Гриценко 7,1%, Ігор Смешко 6,4%.  Похибка складає не більше 2%. Остаточні результати оголосять о 23:00. Екзит-пол – це опитування виборців на виході з виборчих дільниць, яке проводять соціологічні служби для прогнозування офіційних результатів.

 

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках проекту «Національний екзит-пол 2019», що здійснюється за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародний фонд "Відродження", Посольства Канади в Україні.

 

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Голосування тривало з 8 до 20 години. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.