НОВИНИ

Тимошенко закликала своїх виборців прийти до ДВК захищати результати виборів

На думку Тимошенко результати національного екзит-полу є маніпулятивними.

Кандидат в президент Юлія Тимошенко відреагувала на брифінг національного екзит-полу, закликавши своїх прихильників прийти до дільничної виборчої комісії захищати результати виборів. Про це повідомляє кореспондент Тижня з місця подій.

 

 

"Я закликаю всіх наших прихильників прийти до дільниць, аби захистити результати голосування,оскільки можуть бути провокації або спроби силового втручання", - заявила вона.

 

Так, відповідаючи на прохання журналістів Тимошенко прокоментувала результати національного екзит-полу. Зокрема, на її думку ці екзит-поли є маніпулятивними.

 

"Хочу заявити - ми провели всеохопний екзит-пол для себе: цифри, які ми отримали :ми не оспорюємо 27% Зеленського, на другому місці наша команда з результатом 20,9%, Порошенко отримав 17, 5%. Наша команда проводить паралельний підрахунок голосів,ми почнемо голошувати результати з 24:00", - повідомила Тимошенко.

 

Своєю чергою, відповідаючи на питання чи буде вона оскаржувати результати в першому турі, Тимошенко заявила, що спершу потрібно дочекатися цифр з протоколів із мокрими печатками і тільки після цього її команда прийматиме рішення.

 

Разом з тим, Сергій Соболєв, відповідаючи на питання журналістів про те,  хто саме проводив опитування, заявив, що "дані опитування біля дільниць проводили наші представники на цих дільницях". Ми отримали дані майже з 18 000 ДВК (Загалом виборчими комісіями було утворено 29 788 ДВК, не враховуючи спеціальних виборчих дільниць, утворених на території військових частин і на суднах - Ред.)".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.