НОВИНИ

Стали відомі перші дані явки з дільниці у Гаазі

За словами консула в Нідерландах, будь-які ексцеси на виборчій дільниці відсутні.
У Гаазі, на закордонній виборчій дільниці № 900058, що на території посольства України в Нідерландах, станом на 15:00 за місцевим часом видано більше 500 виборчих бюлетенів. Про це заявив консул посольства України в Нідерландах Юрій Карпук, передає "Укрінформ".

 

За словами дипломата, будь-які ексцеси відсутні. 

 

"Громадяни України, які включені до уточненого списку виборців, отримують право голосу. Усім наголошується про важливість мати при собі закордонний паспорт. Станом на 15:00 видано 536 бюлетенів для голосування громадянам України. Ситуація контролюється. Прогнозна явка залишається на рівні тієї ж, упродовж наступних двох-трьох годин очікується збільшення вдвічі кількості наших громадян, які зможуть реалізувати своє конституційне виборче право”, - зауважив Карпук.

 

 

Зокрема, він відзначив, що загальна чисельність українців, які можуть перебувати у Нідерландах на легальних підставах, "сягає декількох тисяч, це можуть бути цифри 5, 6, навіть 7 тисяч", - підкреслив він.

 

Водночас консул наголосив, що допуск до виборчої дільниці надається акредитованим у ЦВК України журналістам й офіційним спостерігачам. 

 

"Консульський підрозділ планує роботу, у разі прийняття рішення ЦВК про повторне голосування, для створення сприятливих умов нашим співвітчизникам для голосування у день такого повторного голосування, що, як планується, у разі прийняття рішення буде 21 квітня", - додав Карпук.

 

Нагадаємо, 31 березня на закордонних дільницях у Празі, Берліні та Таллінні, щоб проголосувати, українці вистоюють величезні черги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.