НОВИНИ

У Криму справу чиновниці, яка "роздала" 33 га санаторіїв, передали до суду

Прокуратура Криму 17 травня направила в Апеляційний суд Криму кримінальну справу проти колишнього голови Гаспринської селищної ради Олени Тетери за обвинуваченням у незаконному вилученні 33,5 га землі в Гаспрі (Велика Ялта) з користування 3 санаторіїв підприємства "Укрпрофоздоровниця".

Про це сказано в повідомленні прокуратури.

Тетері пред'явлене обвинувачення в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) і ч. 2 ст. 366 (службова підробка, що спричинила важкі наслідки) Кримінального кодексу.

У ході слідства встановлено, що Тетера підробила рішення сесії, на підставі якого 3 санаторії "Укрпрофоздоровниці" в 2005 році втратили земельні ділянки, що оцінюються в 78,3 млн гривень.

Прокуратура в судовому порядку визнала протиправним і недійсним рішення про припинення права санаторіїв на користування земділянками.

Нагадаємо, прокуратура й міліція затримали Олену Тетеру 22 жовтня 2010 року.

Центральний районний суд Сімферополя обрав запобіжним заходом для підозрюваної тримання під вартою.

Нагадаємо, кримінальну справу проти головного архітектора Ялти та колишнього начальника Ялтинського міського управління земельних ресурсів, а також посадових осіб Кореїзької селищної ради за незаконний продаж земельної ділянки на Південному березі Криму, що належить санаторію ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", прокуратура Криму порушила у лютому цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.