НОВИНИ

Працівників російських ЗМІ не пустили на українську виборчу дільницю в Мінську

Російські кореспонденти могли знімати тільки за парканом посольства.

На закордонну дільницю для виборів президента України в Мінську виборча комісія не допустила представників російських ЗМІ, вони могли лише знімати за парканом посольства. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

 

Зазначається, що кореспонденти російських агенцій ТАСС, «РИА-Новости», телеканалів «РЕН-ТВ» та «НТВ» знімали лише на вулиці, в тому числі опитували громадян України. Натомість дільницю вільно могли відвідувати представники білоруських, українських та міжнародних ЗМІ.

 

Повідомляється також, що на території Білорусі зареєстровано 12 тисяч українських виборців, їх віднесено до двох дільниць: у посольстві України в Мінську та в Генеральному консульстві у Бресті. Посол України у Мінську Ігор Кизим повідомив, що зазвичай у виборах беруть участь близько 10% українських громадян, які постійно проживають у Білорусі, але цього разу очікується вища явка.

 

Голова виборчої комісії, яка діє у Мінську при посольстві України, Оксана Врублевська розповіла, що станом на 12 годину у виборах взяв участь 241 виборець.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.