НОВИНИ

ЦВК розблокувала роботу однієї з виборчих дільниць на Одещині

Раніше поліція розпочала провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права в Ізмаїлі.

Центральна виборча комісія для забезпечення проведення голосування 31 березня надала дозвіл дільничній та окружній виборчим комісіям ТВО № 143 використовувати печатку з невідповідністю цифр у позначенні номеру дільниці. Про повідомляє прес-служба ЦВК за результатами засідання.  

 

«До Комісії 31 березня 2019 року надійшло звернення окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 143 разом з постановою цієї комісії від 31 березня 2019 року № 59, в яких повідомлено, що цього дня вказаною виборчою комісією було виявлено невідповідність номеру на раніше виданій печатці дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 511002 цього округу, а саме – виявлено невідповідність цифр в позначенні номеру зазначеної виборчої дільниці «№ 510002» замість «№ 511002», – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у зв’язку з цим ЦВК надала дозвіл вказаній дільничній виборчій комісії та окружній виборчій комісії для забезпечення проведення голосування, підрахунку голосів виборців на цій виборчій дільниці під час складання протоколу про підсумки голосування в межах цього округу використовувати та враховувати раніше виготовлену та передану окружною виборчою комісією ТВО № 143 печатку, а саме – із зазначенням номеру виборчої дільниці на печатці вказаної дільничної виборчої комісії: «Звичайна виборча дільниця № 510002» «Територіальний виборчий округ № 143».

 

«Також Комісія вирішила, що у випадку призначення повторного голосування на чергових виборах президента України така печатка не використовуватиметься і підлягатиме поверненню окружній виборчій комісії ТВО № 143 для знищення», – додали в ЦВК.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

 

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в Одеській області станом на 10:00 не відкрили одну виборчу дільницю. 

 

Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук повідомила, що станом на 11 годину 31 березня працювали майже всі дільниці на виборах президента України, за виключенням однієї, в Ізмаїлі Одеської області.

 

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права в Ізмаїлі Одеської області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.