НОВИНИ

У МВС назвали найпоширеніші порушення на виборчих дільницях

Крім того, за весь період виборчої кампанії було зафіксовано 5 266 повідомлень про ті ситуації, які пов’язують з порушенням виборчого законодавства.

Найпоширенішими порушеннями на виборчих дільницях є фото- та відеофіксація бюлетенів та спроби винести їх за межі дільниці. Про це у неділю, 31 березня, повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

 

 

Крім того, за весь період виборчої кампанії було зафіксовано 5 266 повідомлень про ті ситуації, які пов’язують з порушенням виборчого законодавства. З них 456 повідомлень упродовж вчорашнього дня, "дня тиші".

 

"Деякі команди кандидатів у президенти агітували навіть вчора. На це ми звернули увагу. Здебільшого, це морально-етичне покарання. Але з тих 258 повідомлень, які стосуються порушення по 112 статті частині 10 «порушення правил агітації в день тиші», частина все таки понесе відповідальність і заплатять до 1300 гривень штрафу", - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, у неділю, 31 березня, станом на 12.00 до Національної поліції України надійшло 284 повідомлення про порушення виборчого законодавства.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.