НОВИНИ

Поліція порушила провадження через перешкоджання здійсненню виборчого права на Одещині

Правоохоронці відзначили, що роботу виборчої дільниці було тимчасового призупинення через невідповідність номеру на її печатці.

Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права в Ізмаїлі Одеської області. Про це в неділю, 31 березня, повідомляє прес-служба поліції області.

 

Подію кваліфіковано за ч. 1 ст.157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України

 

«До територіального відділу поліції звернулися декілька громадян з заявами про те, що виборців, які прийшли голосувати на одну з місцевих дільниць, відправляють додому, не надавши можливості проголосувати. Причиною тимчасового призупинення роботи виборчої дільниці є невідповідність номеру на її печатці», – йдеться в повідомленні.

 

Правоохоронці додали, що відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тривають слідчі дії.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

 

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в Одеській області станом на 10:00 не відкрили одну виборчу дільницю. 

 

Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук повідомила, що станом на 11 годину 31 березня працювали майже всі дільниці на виборах президента України, за виключенням однієї, в Ізмаїлі Одеської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.