НОВИНИ

В Україні відкрилися майже всі виборчі дільниці – ЦВК

Не працює дільниця в Ізмаїлі, ЦВК вирішить це питання на засіданні і розблокує її роботу.

Станом на 11 годину 31 березня працюють майже всі дільниці на виборах президента України, за виключенням однієї, в Ізмаїлі Одеської області. Про це на брифінгу повідомила голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук.

 

За її словами, на цій дільниці печатка не відповідає зразку, ЦВК вирішить це питання на засіданні через півгодини і розблокує роботу Дільничної виборчої комісії.

 

Крім того, Сліпачук розповіла, що були проблеми на інших дільницях стосовно застосування штампу «Вибув» навпроти прізвищ кандидатів, хоч ЦВК не приймала рішення про зняття кандидатів із виборів. Для таких дільниць додрукували нові бюлетені.

 

Читайте також: Загублені мільйони голосів

 

Також голова ЦВК нагадала, що в законодавстві немає вимог щодо паспортів громадянина України у формі ID-карти: при отриманні бюлетеня не треба показувати довідку з місцем реєстрації. Сліпачук закликала виборців не порушувати закон, не фотографувати бюлетені та не заходити у кабінку по двоє.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.