НОВИНИ

У Херсонській області одна з виборчих дільниць відкрилася без бюлетенів

На ДВК №650386 було зіпсовано 1293 бюлетені, де члени комісії поставили штамп «Вибув» навпроти прізвища кандидата в президенти Олександра Мороза.

У Херсонській області у неділю, 31 березня, дільнича виборча комісія (ДВК) №650386 (185-ий округ) у селі Нижні Сірогози не встигла отримати додаткові бюлетені від окружної виборчої комісії (ОВК), але відкрилась й пропонує виборцям почекати, доки привезуть бюлетені. Про це повідомляє прес-служба громадянської мережі ОПОРА.

 

Як зазначається, на ДВК №650386 було зіпсовано 1293 бюлетені, де члени комісії поставили штамп «Вибув» навпроти прізвища кандидата в Президенти Олександра Мороза, бо почули таку інформацію по телебаченню.

 

Спостерігач ОПОРИ повідомляє, що станом на ранкове засідання комісія виборчої дільниці ще не отримала бюлетені, проте проголосувала за відкриття. Результатом цього стало те, що виборці, які приходять на дільницю, не можуть проголосувати та починають сваритися з членами комісії.

 

"Станом на 10:30 ОВК № 185 тільки отримала бюлетені від ЦВК. Чотири члени комісії проголосували проти їх прийняття та склали окрему думку, проте більшістю голосів рішення було прийнято", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначимо, що згідно ч.3. ст. 73 закону «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія не раніш як за три дні, але не пізніш як за 24 години до дня виборів або дня повторного голосування на своєму засіданні передає всі виборчі бюлетені дільничним виборчим комісіям в упаковці підприємства-виготовлювача. Від імені кожної дільничної виборчої комісії виборчі бюлетені приймають не менш як три члени кожної дільничної виборчої комісії, уповноважені на це її рішенням.

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Зокрема, голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.