НОВИНИ

Ляшко всупереч закону показав бюлетень із результатами свого голосування – КВУ

Крім того, член «Радикальної партії Олега Ляшка» Лозовий оприлюднив на своїй сторінці в Facebook виборчий бюлетень із результатом волевиявлення.

Кандидат в президенти Олег Ляшко всупереч закону у неділю, 31 березня, під час голосування продемонстрував в присутності телекамер та виборців бюлетень із результатами свого волевиявлення. Про це повідомляє прес-служба Комітету виборців України.

 

 

«Відповідно до ст. 7 Закону «Про вибори Президента України» голосування на виборах Президента України є таємним. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування». – наголосили в КВУ.

 

Крім того, зазначимо, що член «Радикальної партії Олега Ляшка» Андрій Лозовий оприлюднив на своїй сторінці в Facebook виборчий бюлетень із результатом голосування.

 

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Зокрема, голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

 

31 березня кандидати в президенти Юлія Тимошенко та Юрій Бойко проголосували на виборах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.